Як зробити так, щоб похмурі люди посміхнулися?

Іноді достатньо теплого слова, звичайного «Як ти?», або ж просто посмішки назустріч. На зустрічі з новоприбулими людьми, які виїхали з територій, що особливо потерпають від лиха війни, про це говорили наші психолог, юрист та фасилітатор по роботі з громадами.

Провели тренінг про позитивне та конструктивне мислення. А також про те, як бути господарем свого життя і реалізовувати ВЛАСНІ цілі.

На завершення тренінгу учасники зустрічі виконали вправу «Фотограф». Фотограф і похмура команда – такі ролі у цій психологічній грі. Завдання «фотографа» – зробити так, щоб похмурі обличчя осяяла посмішка.

Команда працює в рамках проєкту «Продовження реагування на надзвичайні ситуації внаслідок російського вторгнення в Україну».

Контактний телефон гарячої лінії БФ “Карітас-Хмельницький УГКЦ” 067 557 21 28.