Тривожні ночі, регулярні повітряні тривоги і постійні стреси залишають відбиток на усіх, і на дітях, і на дорослих. І поки діти були на канікулах, педагоги-батьки теж відновлювалися.
Триденне таборування в рамкаї проєкту “Стійкість та розвиток” відбулося у Хмельницькій ЗОШ №21. Провела його психологиня проєкту Оксана Попович-Андрис.
“Протягом трох днів ми пропрацювали такі теми як Батьківський ресурс; Конфлікти між батьками і дітьми: дослідження причин; Формування самооцінки дитини; Про кордони, опору та прив’язаність. Кожен день – це три різні теми, розмови, інформаційні блоки, робота з МАК і природними матеріалами, відео, руханки, чаювання, сміх, сльози і величезна підтримка”, – каже психологиня.
Щиро радіємо, що маємо в нашій команді таких професіоналів. Вдячні за організаційні моменти і проведення заходу психологиням проєкту, які працюють у безпечному просторі школя Світлані Кравчук та Ірині Філіпчук.
Таборування проводяться в рамках проєкту “Стійкість та розвиток”, який реалізовується БФ “Карітас Хмельницький УГКЦ” за підтримки Caritas Ukraine, Caritas Österreich та фонду Renovabis