Майже сім з половиною тисяч дітей відвідали безпечні простори проєкту “Стійкість та розвиток”

Серпень – це як вечір неділі, ще ніби й літо, але вже скоро знову розпочнеться навчальний рік. Будуть нові враження, емоції, нові ми. Особливо новими будуть майже 7,5 тисяч дітей, які відвідали безпечні простори в рамках проєкту «Стійкість та розвиток».

За період діяльності проєкту, а це два навчальних роки, над стійкістю та витривалістю, емоційним та психологічним станом працювали діти, батьки, педагоги.

Ось декілька важливих цифр, за якими стоять години роботи і незліченна кількість пропрацьованих емоцій, втоми, стресів, тривоги, радості, успіхів, відкриттів…

• Через безпечні простори пройшли:
  • 7 413 дітей;
  • Понад 500 батьків;
  • Близько 200 педагогів;
  • Понад 800 дітей взяли участь у пришкільних таборах;
  • 2 420 дітей пройшли курс за програмою НАУКМА.
  • Організували:
  • 384 івенти;
  • 1637 активностей;
  • 111 онлайн занять;
  • 92 групових заняття психолога з дітками;
  • 28 групових занять психолога з батьками.

Перший етап проєкту закінчився і ми, команда Карітас Хмельницький УГКЦ, дякуємо усім, завдяки кому цей проєкт відбувся: партнерам та донорам, які в такий важкий час розуміють важливість психосоціальної роботи; керівникам громад, департаментів освіти та навчальних закладів, які два роки тому повірили нам і відкрили серця, а відтак і двері для облаштування безпечних просторів; команді соціальних педагогів та психологів, які щодня працювали з дітками, батьками та педагогами!