Батьківські клуби самодопомоги

У школах, де реалізовується проєкт “Стійкість та розвиток” почали працювати батьківські клуби самодопомоги. Психологиня проєкту Оксана Попович-Андрис каже, найбільше нас розуміють ті, хто проживає схожі емоції, період в житті, чи мають схожі виклики. Батьківські клуби підтримки, які створюються у школах, вже показують перші результати.

Днями обговорювали дитячу агресію, чому вона виникає та як запобігти її? А коли проговорили достатньо про агресію дітей, перейшли до ресурсу мамів. Тема теж виявилася емоційно важливою. Раді, що наші мами підтримують одна одну, відкриваються і діляться враженнями, успіхами, викликами і досвідом.

Батьківські клуби підтримки відкриті, приєднуйтесь, не залишайтеся сам на сам зі своїми емоціями, хвилюванням.