Домашня опіка для матерів військових

Майже сотнею пенсіонерів, які опинились у складних життєвих обставинах, опікуються працівники благодійного фонду “Карітас-Хмельницький УГКЦ”. Хмельничанам та вимушеним переселенцям допомагають готувати їжу, наводити лад в домівці та супроводжують у різні державні установи. В проєкті “Домашня опіка” працює шестеро соціальних працівників. Кожен з них має більше десятка підопічних. Їх навідують тричі на тиждень. 

У березні 2022-го року, через ворожі обстріли, домівку в Луганській області змушена була залишити Галина Василівна. Прихисток жінка знайшла в Хмельницькому. Проживає тут сама. Її син — ще з осені 22-го боронить державу від ворога. Тож пані Галина вирішила приділити увагу власному психічному  здоров’ю. Місце затишку знайшла у благодійному фонді “Карітас-Хмельницький УГКЦ”. Нині користується послугами проєкту “Домашня опіка”. 

“Наші соціальні працівниці допомагають людям готувати їжу, наводити лад в домівці та супроводжують у різні державні установи. Від недавно у нас є послуга представництва інтересів – це соціальні працівниці, за дорученням людей, які не можуть виходити на вулицю, мають право отримувати за них довідки, пенсії, представляти їх інтереси у різних установах”, – каже менеджерка проєкту Зоряна Моташко.

В проєкті “Домашня опіка” працює шестеро соціальних працівників. Кожен з них має більше десятка підопічних. Їх навідують тричі на тиждень. 

За словами Зоряни Моташко — усі соціальні працівники відвідали декілька тренінгів. Усе для того, аби якісно надавати послуги пенсіонерам, котрі опинились в складних життєвих обставинах
Ми готові допомагати усім, хто цього потребує. Додаткову інформацію можна дізнатись за номером телефону 067 457 00 46.

Деталі у відео: