Слідуючи світовому досвіду Україна визначила певне коло організацій, співпраця яких найефективніше розв’язує проблему подолання торгівлі людьми. І співпраця між усіма, хто займається цією темою важлива для спільного результату.
Першу робочу зустріч, у форматі круглого столу, ми провели із правоохоронними органами – відділом міграційної поліції. Обговорили законодавчі особливості обміну інформацією, щодо осіб, які постраждали від торгівлі людьми.
«Наразі ми проводимо консультації та перші робочі зустрічі з усіма, хто працює у напрямку протидії торгівлі людьми. Із представниками міграційної поліції ми обговорили спільні превентивні заходи, які можемо проводити на території Хмельницької області. Також мали можливість розповісти про ті види допомоги та послуги, які в рамках нашого проєкту можуть отримати особи, які постраждали від торгівлі людьми», – зазначає координатор проєкту Дмитро Баланюк.
Нагадаємо, проєкт Протидія торгівлі людьми стартував у “БФ “Карітас Хмельницький УГКЦ” у червні.
Основні напрямки роботи:
1. Запобігання торгівлі людьми, підвищення обізнаності та адвокація.
2. Проактивний скринінг та ідентифікація постраждалих від торгівлі людьми серед вразливих верств населення.
3. Комплексна допомога постраждалим від торгівлі людьми та членам їхніх сімей.
4. Розбудова спроможності, обмін знаннями та досвідом у сфері протидії торгівлі людьми серед зацікавлених сторін.
Телефон проєкту: 067 536 50 42
Проєкт реалізується благодійним фондом Карітас Хмельницький УГКЦ за підтримки Caritas Ukraine, 한국카리타스인터내셔널 Caritas Korea, 𝑪𝒂𝒓𝒊𝒕𝒂𝒔 España та агенції CAFOD